Login op Social Schools

Contact met teamleden

 

Contact met directie 
Dennis Assink  (directeur)
dekloostertuin@ckcdrenthe.nl
Barbara Beers  (adjunct-directeur)
b.beers@ckcdrenthe.nl
  
Contact intern begeleider 
Marjon Herwijnen
m.herwijnen@ckcdrenthe.nl 
Nettie de Lange
n.delange@ckcdrenthe.nl
  
Contact met de leerkracht  
Rieneke van Amerongen 
r.vanamerongen@ckcdrenthe.nl 
Carolien Blokhuis 
c.blokhuis@ckcdrenthe.nl 
Gert van den Bos 
g.vandenbos@ckcdrenthe.nl 
Marloes Bouma
m.bouma@ckcdrenthe.nl 
Miranda Ehmen (vakleerkracht gym) 
m.ehmen@ckcdrenthe.nl 
Marlies van Gelderen (vakleerkracht gym) 
Rianne Fokkema
r.fokkema@ckcdrenthe.nl 
Frederieke Friso
f.friso@ckcdrenthe.nl 
Léon den Hamer 
l.denhamer@ckcdrenthe.nl 
Rianne Hazelhoff
r.hazelhoff@ckcdrenthe.nl
Geertje van der Heide
g.vanderheide@ckcdrenthe.nl
Tineke Hoekstra
t.hoekstra@ckcdrenthe.nl 
Amanda Hofman 
a.hofman@ckcdrenthe.nl 
Hanneke Horinga
h.horinga@ckcdrenthe.nl 
Sabrina Jorna 
s.jorna@ckcdrenthe.nl 
Anthonia van de Kraats 
a.vandekraats@ckcdrenthe.nl 
Saphira Lobers 
s.lobers@ckcdrenthe.nl 
Talita Looijenga 
t.looijenga@ckcdrenthe.nl 
Caroline Manschot 
c.manschot@ckcdrenthe.nl 
Natascha Meulema
n.meulema@ckcdrenthe.nl
Gerja Molema 
g.molema@ckcdrenthe.nl 
Mariët Mulder 
mariet.mulder@ckcdrenthe.nl 
Sarah van Peer 
s.vanpeer@ckcdrenthe.nl 
Aafke Riemeijer 
a.rienmeijer@ckcdrenthe.nl 
Anne Post
a,post@ckcdrenthe.nl
Monique Rijswijk
m.rijswijk@ckcdrenthe.nl 
Kirsten Sanders
k.sanders@ckcdrenthe.nl
Marga Sanneman 
m.sanneman@ckcdrenthe.nl 
Martijn Schaveling 
m.schaveling@ckcdrenthe.nl 
Jolinde Scheedler
j.scheedler@ckcdrenthe.nl 
Monique Sigtermans 
m.sigtermans@ckcdrenthe.nl 
Sonina Stahlmecke 
s.stahlmecke@ckcdrenthe.nl 
Ylaine ter Steege
y.tersteege@ckcdrenthe.nl  
Hilleen Steendam 
h.steendam@ckcdrenthe.nl
Nico Triezenberg 
n.triezenberg@ckcdrenthe.nl 
Anouk van Veen
anouk.vanveen@ckcdrenthe.nl 
Eefje Veldpape 
e.veldpape@ckcdrenthe.nl 
Sanne Visser 
s.visser@ckcdrenthe.nl 
Eline Vijfschagt
e.vijfschagt@ckcdrenthe.nl 
Ingeborg Warners
i.warners@ckcdrenthe.nl 
Willy Hagedoorn (conciërge) 
w.hagedoorn@ckcdrenthe.nl 
Marga Hulswit (administratie) 
administratie.kloostertuin@ckcdrenthe.nl